Студентське наукове товариство Факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції)

Вже протягом першого року навчання студенти Факультету залучаються до серйозної наукової роботи і розпочинають шлях молодого вченого на конференціях, наукових олімпіадах, симпозіумах, круглих столах, брейн-рингах.

З метою підтримки наукового потенціалу студентів та сприяння популяризації юридичної освіти серед молоді створено Студентське наукове товариство Факультету. Серед основних напрямів діяльності – організація функціонування студентських гуртків та дискусійних клубів, а також проведення численних наукових заходів.

На базі Факультету працює декілька наукових гуртків, зокрема: Студентський науковий гурток «Кримінальне право ХХІ ст.», Студентський науковий гурток з кримінального процесу, Студентський науковий гурток з криміналістики, Студентський науковий гурток з кримінології та кримінально-виконавчого права, які проводять планово свої заняття. Крім того у Факультету є своя команда інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?», які щотижнево проводять ігри.

Щороку факультет проводить Всеукраїнську правничу школу з кримінальної юстиції пам’яті професора В.П. Колмакова, яка цього року відбулась 26-27 квітня. На даній школі були присутні представники Одеської обласної прокуратури, Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України, Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, адвокати та науковці.  Захід представляє собою серію тренінгів та майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері кримінальної юстиції і має на меті розширити здібності та знання студентів у даній сфері.

Крім того, наші студенти найактивніші учасники різноманітних студентських конференцій, які проводяться  у нашому університеті («Верховенство права очима правників-початківців»(більше 100 учасників), «Грані права: ХХІ століття» (близько 200 студентів) та інші), так і у інших університетах (Національний авіаційний університет (щосеместрово 8-10 учасників) та інші)

Також наші студенти приймають участь і різноманітних турнірах, змаганнях та олімпіадах.

Деякі  наші досягнення у всеукраїнських турнірах за 2017-2018 навчальний рік:

1 місце – I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін, напрямків та спеціальностей у 2017/2018 навчальному році (спеціальність «правознавство»);

Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу – 3 місце (Валтер Артур)

ІХ Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів із земельного права (Київ)- 2 місце (Снісаренко Олена, Феденко Єлезавета)

Всеукраїнська студентська олімпіада з «Кримінального права» (Кривий ріг) – 2 місце (Тавакалян Маріам, Снісаренко Олена)

І Південноукраїнський турнір з судових дебатів (Миколаїв)– 1 місце (Буров Микита)

National Moot Court Competition on International Criminal Law (Львів) – 3 місце (Буров Микита)

Всеукраїнський турнір з судових дебатів у цивільному процесі «Pro et contra» -2 місце (Буров Микита).