«Всеукраїнська школа з кримінальної юстиції ім. В.П. Колмакова»

26-27 квітня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся захід «Всеукраїнська школа з кримінальної юстиції ім. В.П. Колмакова». Даний захід вкотре зібрав прихильників кримінального права та процесу, криміналістики та кримінології зі всієї України. Він представляє собою серію тренінгів та майстер–класів від провідних спеціалістів у сфері кримінальної юстиції, що мають на меті розширити здібності та знання студентів – правників у даній сфері. Навчання у Всеукраїнській школі з кримінальної юстиції присвячене пам’яті професора Віктора Павловича Колмакова – титана вітчизняного кримінального процесу і криміналістики, доктора юридичних наук, автора багатьох монографій, завдяки якому викладання і наукові дослідження вийшли на сучасний високий рівень.