Відбулося урочисте відкриття Програми стажування в Апараті Верховної Ради України

22 січня 2018 року, у день святкування 100-річчя Соборності України, відбулась урочиста церемонія відкриття Програми стажування в Апараті Верховної Ради України у 2018 році.
Щасливі, що цьогоріч троє студентів 1 курсу магістратури Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» проходитимуть шестимісячне стажування у єдиному законодавчому органі нашої держави.
Так, Левкович Соломія проходитиме стажування в Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Шутяк Тетяна та Іщук Іван – у Секретаріаті Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
Сьогодні це – єдина офіційна програма стажування молоді в стінах українського Парламенту, що реалізується Апаратом ВРУ та ГО «Ліга інтернів» відповідно до Меморандуму про співпрацю, підписаного у листопаді 2015 року за сприяння Програми USAID «РАДА». Окрім того, окремі заходи Програми проходять за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Фонду підтримки будівельної галузі, Фонду імені Катерини Ковшевич.
Вітаємо студентів та бажаємо наснаги до роботи!