День відкритих дверей

Як відомо, одним з найскладніших виборів, що має зробити людина у своєму житті – вибір майбутньої професії. Адже кожен з нас бажає, щоб робота приносила лише задоволення. НУ «ОЮА» завжди намагається допомогти школярам визначитися з дорогою у майбутнє, зокрема, проводячи Дні відкритих дверей.
Цьогоріч зустріч із учнями відбулася 9 грудня. До нас завітали школярі із кожного куточка України – на знакову подію хотіли потрапити всі.
Відбулося їхнє перше знайомство із студентським життям, керівництвом Академії та чарівною атмосферою Одеси.
Особливе враження справило знайомство із провідним підрозділом НУ «ОЮА» – Інститутом кримінальної юстиції. Учні мали змогу поспілкуватися з керівництвом Інституту на чолі з директором ІКЮ Вадимом Миколайовичем Підгородинським. Неймовірний ритм життя великої родини ІКЮ справив враження на майбутніх абітурієнтів та вони пообіцяли повернутися сюди уже в якості студентів! Бажаємо удачі та чекаємо в стінах рідної alma-mater!