20-річчя Національного університету “Одеська юридична академія”

Національний університет «Одеська юридична академія» відсвяткував 20-річчя своєї діяльності та 170-річчя Одеської школи права. Святкові події з нагоди дня народження Alma Mater розпочалися в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Неймовірний масштаб події привернув увагу багатьох поважних гостей не тільки нашої країни, а й представників іноземних держав. З нагоди свята зі словами привітання до професорів, викладачів, студентів й інших гостей звернувся засновник НУ «ОЮА», президент університету, почесний громадянин Одеси, народний депутат України, академік Сергій Васильович Ківалов. Великим подарунком для академії стала презентація фільму- « НУ «ОЮА» ОДЕСЬКЕ ДИВО СВІТОВОГО МАШТАБУ», який був створений за участі студентів та викладачів університету. В основі фільму було закладено історію розвитку академії від дня її заснування і до сьогодні. В день 20-річчя колектив Національного університету «Одеська юридична академія» приймав привітання від мера міста Одеси Генадія Труханова, який побажав подальшого розвитку і стабільності академії.
Продовження святкування 20-річчя університету відбулося у найкращому банкетному залі Одеси «Ренесанс» на фіналі конкурсу «Міс НУ «ОЮА» 2018», на якому 17 претенденток на звання Міс Академії запекло боролися за перемогу. Учасниці конкурсу представили журі та присутнім свої найкращі таланти та артистизм: акробатичні номери, неймовірні вокальні і хореографічні постановки здивували всіх присутніх і в котрий раз довели серйозність і високий рівень конкурсу. Яскравими представницями Інституту кримінальної юстиції та факультету підготовки слідчих стали Гіроуд Паула, що отримала звання «Міс фотомодель» й Еріка Болоташвілі, яка здобула звання «Міс екзотика». Дівчата вразили журі своєю красою та хореографічними талантами. Окремим несподіваним подарунком для всіх гостей став зірковий гість Monatik, який зарядив своєю неймовірною енергетикою не тільки студентів, а й викладачів університету.
Чудова атмосфера свята з нагоди дня народження академії та дня працівників прокуратури завершилася урочистим нагородженням та почесними відзнаками всього професорсько-викладацького колективу та студентів Національного університету «Одеська юридична академія». Грандіозне святкування 20-річчя улюбленої академії назавжди залишило незабутні враження для всіх присутніх!