Засідання гуртка кафедри кримінального процесу на тему: «Особливості застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою під час підготовчого судового засідання»

10 листопада відбулося чергове засідання гуртка кафедри кримінального процесу. Тема засідання
була: «Особливості застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою під час
підготовчого судового засідання». Доповідь підготувала студентка 3 курсу Інституту кримінальної
юстиції – Гуменюк Аліна, яка звернула свою увагу на проблемні аспекти призначення запобіжного заходу у вигляді триманні під вартою у підготовчому провадженні. На засіданні були присутні студенти 3 курсу Інституту кримінальної юстиції,які виявили зацікавленість у даному питанні та висунули свої ідеї щодо вдосконалення правового порядку застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у підготовчому провадженні. Засідання відбулося за участю к.ю.н., старшого викладача кафедри кримінального процесу Малахової Ольги Валентинівни та аспіранта кафедри кримінального процесу Завтура Віктора Андрійовича. По завершенню засідання, студенти обмінялися своїми думками щодо застосування запобіжних заходів під час підготовчого судового засідання, запропонували свої ідеї щодо вирішення окресленої проблематики та отримали чудовий настрій.