Екскурсії для одинадцятикласників Одеських загальноосвітніх шкіл!

Роль права в сучасному житті відіграє важливу роль. Правове виховання та правова освіта є фундаментом для побудови демократичної держави, громадянського суспільства та свідомості кожного громадянина.
На базі Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» були проведені екскурсії для школярів-старшокласників одеських шкіл. Масштабність та комфортабелість нашої альма-матер вразили старшокласників з першого погляду.
Майбутні абітурієнти мали змогу не лише почути лекції стосовно юриспруденції, а й побувати у музеї зброї, тирі, кабінеті криміналіста та робочому місці слідчого, музеї рідкісної книги.
Школярі були в захваті від почутого та побаченого та пообіцяли повернутися сюди вже в якості повноправних абітурієнтів.