Старт відбіркового етапу студентської наукової олімпіади НУ”ОЮА”

Право відіграє важливу роль як у житті держави, так і соціуму в цілому. Без цієї системи жодне суспільство не змогло б існувати мирно і впорядковано, жодна держава не змогла б розвиватися. Неможливо переоцінити значення юриспруденції – його відображення в сучасних реаліях потребує чіткого сприйняття, дотримання та осмислення.
Питанню кваліфікованості та обізнаності майбутніх правників приділяється основна увага в Інституті кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», тому традиційно проходять олімпіади для студентів всіх курсів. Проведення даних заходів дає змогу визначити найкращих серед кращих.
Відбірковий етап Студентської наукової оліпміади почався 12 жовтня 2017 року. Як наголосив директор Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» Вадим Миколайович Підгородинський, проведення даного заходу є чудовою можливістю для перевірки власних знань. Тільки через наполегливу працю та щоденну роботу можливо досягнути максимального результату.
Переможці відбору матимуть можливість представляти Інститут на Університетській олімпіаді.
Бажаємо успіхів учасникам!