Конкурс літературних робіт “Срібне слово”

Із самого народження поезія супроводжує людину. Жодне суспільство не може існувати без поетів та письменників. «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» – влучно зазначила колись українська поетеса Ліни Костенко, яка завжди наголошувала на силі слова.
Вагоме місце у житті Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» відводиться саме літературі, адже вона розвиває творчість та креативне мислення студентів. Професія юриста потребує всестороннього розвитку, тому щорічно Інститутом проводиться конкурс літературних робіт «Срібне слово».
Цьогоріч, 5 жовтня 2017 року конкурс пройшов у Музеї рідкісної книги. Брали участь як першокурсники, так і студенти старших курсів. Всі учасники продемонстрували різні грані своєї особистості. Майбутні правники переконані, що треба завжди залишатися вірними своєму таланту і своїй професії. За результатами конкурсу перше місце посіла Друца Вікторія, друге та третє – відповідно Ковальов Ігор та Кушнеренко Ангеліна. Всі присутні були задоволені гарно проведеним часом та теплою атмосферою.
Щиро вітаємо всіх учасників!