Спортивна естафета “Веселі старти”

Спорт – це не тільки сила, а й здорове самопочуття. Любов до фізичної культури та спорту необхідно проявляти та розвивати.
Особлива увага в нашій альма-матер відводиться заходам спортивного характеру, які прекрасно розвивають фізичну культуру молоді та зближують багатотисячну студентську сім’ю, створюючи атмосферу свята в грі-змаганні.
Спортивна молодь Інституту кримінальної юстиції на «Веселих стартах 2017» проявила себе як організована, самостійна команда, учасники якої вміють досягати консенсусу, разом долати труднощі, колективно вирішувати покладені завдання.
Команда Інституту кримінальної юстиції ще раз довела всім, що в Інституті навчаються найспортивніші, найрозумніші, найвеселіші та найдружніші студенти!