Анонс наукових заходів у жовтні-листопаді 2017 р.

Шановні колеги!

27 жовтня 2017 року у Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» (за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Миру 22) відбудеться круглий стіл: «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права», присвячений 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія».

27 жовтня 2017 року в Міжнародному гуманітарному університеті відбудеться Третя міжнародна науково-практична конференція «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених».

27 жовтня 2017 року кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України (за адресою м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, буд. 21) організовує проведення ІІI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання досудового розслідування».

7-9 листопада 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка за підтримки Інституту модернізації змісту освіти відбудеться VI Всеукраїнський студентський турнір з історії.

10 листопада 2017 року у головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21) відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття».

17-18 листопада 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» (кафедра національної економіки) відбудеться VIІ Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Економіко-правовий розвиток сучасної України».

17-18 листопада 2017 року в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбудеться V Студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право» та І Міжнародний конкурс студентських наукових проектів «Охорона та захист прав людини».

Детальна інформація про заходи в додатках до цієї новини.

Слідкуйте за іншими новинами на ​офіційній ​сторін​ці ​НДЧ у соцмережі:

Facebook: https://www.facebook.com/ndch1009​​

Додатки:

1. Всеукраїнський турнір з історії
  2. Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування»
  3. Всеукраїнська наукова конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття»
  4. V Студентський науковий симпозіум «Співдружність наук: архітектура, економіка, право»
  5. Круглий стіл: «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права»
  6. VІІ Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Економіко-правовий розвиток сучасної України»
  7.   Третя міжнародна науково-практична конференція «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених»
  8. І МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ «ОХОРОНА ТА ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ»