Міжнародний антикорупційний навчальний курс

Проект «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку запрошує студентів Національного університету “Одеська юридична академія” стати слухачами міжнародного антикорупційного навчального курсу.

Проект «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує студентів Національного університету “Одеська юридична академія” стати слухачами міжнародного антикорупційного навчального курсу «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States».

Навчальний курс організовано за підтримки Управління ООН по боротьбі з наркотиками та злочинністю (UNODC).

Навчальний курс вкладатиметься англійською мовою у режимі он-лайн провідними викладачами Університету імені Вашингтона та Лі (Washington & Lee University, Virginia, USA), Національного університету “Одеська юридична академія”, Національного юридичного університету
ім. Ярослава Мудрого, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Українського католицького університету.

Заняття відбуватимуться щочетверга з 21 вересня до кінця листопада, з 15.00 години по 17.00 годину, у приміщені спеціалізованої аудиторії № 26 К (вул. Кленова 8).

У навчальному курсі можуть брати участь студенти 3-6 курсів усіх інститутів (факультетів), які вільно володіють англійською мовою та бажають отримати поглибленні знаннями про сучасні правові механізми протидії корупції на національному та міжнародному рівні.

Фінальним етапом навчального курсу є міжнародний воркшоп
у м. Львів, в якому приймуть участь найактивніші слухачі. Фінансову підтримку учасників міжнародного воркшопу у м. Львів забезпечує програма USAID “Нове правосуддя”.

Реєстрація слухачів навчального курсу за посиланням.

Кількість місць обмежена!